Ogłoszenia duszpasterskie 21. 10. 2007 r.

Okazja do Spowiedzi św. w ciągu tygodnia – 15 minut przed Nabożeństwem Różańcowym i podczas Nabożeństwa – przed Mszą św. W niedzielę – 20 minut przed pierwszą Mszą św.
We wtorek, 23.10. – po Mszy św. o godz. 18.45 – w kościele – spotkanie Dzieci klasy II, przygotowujących się do I Komunii św., oraz Ich Rodziców.
W piątek – o godz. 18.00 – Msza św. szkolna. Po Mszy św. o godz. 18.45 – spotkanie Studentów naszej Parafii. Serdecznie zapraszam.
W przyszłą niedzielę, 28 października – obchodzić będziemy tzw. Kiermasz – 36 Rocznicę Poświęcenia naszego kościoła.

Dziękować będziemy Panu Bogu za dar naszego kościoła parafialnego, i modlić się będziemy za budowniczych, duszpasterzy i wszystkich Parafian, którzy wiarą, modlitwą i ofiarą przyczyniają się do duchowego i materialnego piękna Wspólnoty Kościoła Parafialnego i naszego Domu Bożego.
Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nasze potrzeby parafialne. Ofiarą materialną Wszyscy będziemy mogli włączyć się w budowę naszej Groty lourdzkiej.
W przyszłą niedziele liczenie Wiernych obecnych na Mszach świętych.
Dziękuję mieszkańcom ul. Jedności za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła na najbliższą sobotę, o godz. 8.45 – proszę mieszkańców ul. Jedności /od strony kościoła/.
Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” i naszej gazetki parafialnej „Głos św. Jana Chrzciciela”. Przed kościołem i w zakrystii można nabyć nasze parafialne kalendarze na 2008 rok, w cenie – 7 zł. W zakrystii można zamawiać Msze św. na następny – 2008 rok.

Pożądek nabożeństw widoczny jest tylko dla uzytkowników zalogowany

Jeżeli nie jesteś jeszcze zarejestrowany to możesz się zarejestrować kliknij w ten link

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *