Ogłoszenia duszpasterskie 30.12.2007 r.

Jutro, w poniedziałek, 31 grudnia, we wspomnienie św. Sylwestra, papieża – Msza św. o godz. 16.30 – zostanie odprawiona, jako dziękczynna, w ostatni dzień Starego Roku – w intencji wszystkich Parafian.

O godz. 17.30 – odprawimy Nabożeństwo dziękczynno – błagalne, na które zapraszam całą Wspólnotę Parafialną.

We wtorek – 1 stycznia – w pierwszy dzień Nowego 2008 Roku – w Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi – Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 16.00.
Msza św. o godz. 10.00 – w intencji całej naszej Parafii – o Boże błogosławieństwo w Nowym 2008 Roku. Wraz z całym Kościołem, modlić się będziemy w tym dniu, o pokój na świecie.
O godz. 15.30 – Uroczyste Nabożeństwo kolędowo – noworoczne.
Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

W I czwartek – o godz. 7.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, i okazja do Spowiedzi św. O godz. 8.00 – Msza św.

W I piątek – od godz. 7.30 – okazja do Spowiedzi św. Po Mszy św. o godz. 8.00 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17.00 – Msza św. szkolna.
Odwiedziny chorych i starszych Parafian po domach – w I piątek, 2 lutego 2008 r.

W I sobotę , 5 stycznia – o godz. 7.30 – adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, okazja do Spowiedzi św. i modlitwa do Niepokalanego Serca Maryi. O godz. 8.00 – Msza św. w intencji czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej i Róż Różańcowych.
Po Mszy św. – w salce – spotkanie opłatkowo – noworoczne Członków Róż Różańcowych naszej Parafii. Serdecznie zapraszam.

W przyszłą niedzielę, 6 stycznia – obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego –Trzech Króli. Kolekta w tym dniu, będzie przeznaczona na misje.

Młodzieży i Panu Organiście dziękuję za przygotowanie modlitewnego czuwania przed Pasterką.

Dziękuję Wszystkim, którzy swoją pracą, poświęconym czasem i ofiarą, przyczynili się do pięknego, świątecznego wystroju naszego kościoła i jego obejścia.

Dziękuję mieszkańcom ul. Jedności za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła jutro, w poniedziałek – przed Nowym Rokiem, o godz. 9.00 – bardzo proszę mieszkańców ul. Jedności /strona od kościoła/. W najbliższy sobotę o godz. 8.45 proszę o sprzątanie kościoła – mieszkańców ul. Cielmickiej /bez osiedla/.

Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i naszej gazetki parafialnej Głos św. Jana Chrzciciela.

Są jeszcze wolne intencje w styczniu Nowego roku.

Intencje Mszalne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *