II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Dziś Duszpasterskie Odwiedziny Rodzin ? kolęda ? przy ul. Cielmickiej 36 i w bloku nr 35.  Początek o godz. 13.30.
Ze względu na kolędę, nie będzie dziś Nieszporów.
O godz. 16.00 – popołudniowa Msza św.

Kolekta dzisiejsza – przeznaczona jest na zapłacenie nowej instalacji nagłaśniającej w kościele; w przyszłą niedzielę, kolekta specjalna ? w drugą niedzielę miesiąca – przeznaczone będzie na opłacenie energii elektrycznej na ogrzewanie naszego kościoła. Serdeczne ?Bóg zapłać!? za wszystkie składane ofiary.

 
W dni kolędowe ? Msze św. będą odprawiane rano, o godz. 8.00.

We wtorek – 6 stycznia – obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. – Jest to święto nakazane.
Msze św. w tym dniu odprawione będą o godz. 8.00 i 17.30. Kolekta będzie przeznaczona na misje.  O godz. 9.00 – Nabożeństwo do św. Ojca Pio.
 

W środę, o godz. 8.00 – Msza św. w intencji Róż Różańcowych naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. O godz. 10.00 Msza św. – w intencji wszystkich Parafian z podziękowaniem za łaskę Chrztu św. i prośbą o wierność przyrzeczeniom chrzcielnym; z okazji tegorocznej kolędy – o Boże łaski w Nowym 2009 Roku dla Wszystkich Rodzin naszej Parafii.

W niedzielę, 18 stycznia – kolęda dodatkowa.  Rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, proszone są o zapisanie się w zakrystii.

Na sobotę, 24 stycznia planowany jest parafialny wyjazd szlakiem bożonarodzeniowych stajenek, do kościoła św. Pawła w Rudzie Śląskiej ? Nowym Bytomiu, z racji Jubileuszowego Roku św. Pawła.

 
Okazja do Spowiedzi św. – codziennie 15 minut przed każdą Mszą św., w niedziele i święta ? 20 minut przed pierwszą Mszą św.

 
Dziękuję mieszkańcom ul. Górnej, Bieruńskiej i Na Wzgórzu za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła w sobotę, 10 stycznia, o godz.. 8.45 ? proszę mieszkańców Osiedla ?Ogrodnik?.

 
Zachęcam do lektury naszej gazetki parafialnej ?Głos św. Jana Chrzciciela?, i ?Gościa Niedzielnego?.
W zakrystii można nabyć jeszcze nasze parafialne kalendarze na 2009 rok.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *