VI Niedziela Zwykła

W czwartek – po Mszy św., o godz. 18.00 w kościele – spotkanie katechetyczne Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

W III piątek miesiąca – o godz. 17.15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.30 – Msza św. szkolna. 

W sobotę – o godz. 10.00 – w salce – Spotkanie Dzieci Maryi za Animatorkami i Panią Katechetką. 

W przyszłą niedzielę od godz. 11.00 do 16.00 – rozpoczniemy trzydniowe , czterdziestogodzinne Nabożeństwo Adoracji Najświętszego Sakramentu przed Środą Popielcową, przed okresem Wielkiego Postu.

Okazja do Spowiedzi św. – jest codziennie 15 minut przed każdą Mszą św., w niedziele i święta – 20 minut przed pierwszą Mszą św.

Dziękuję mieszkańcom ul. Targiela za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła w sobotę, 21 lutego, o godz.. 8.45 – proszę mieszkańców ul. Ks. Szojdy. 

Dziękuję Wszystkim Parafianom za ofiary składane za miejsca w ławkach, i zamawiane intencje mszalne na rok 2009.

Zachęcam do lektury naszej gazetki parafialnej „Głos św. Jana Chrzciciela”, i „Gościa Niedzielnego”.

W I czwartek marca, 5 marca br. po Mszy św. Młodzieżowej – w salce, odbędzie się pierwsze spotkanie Młodzieży naszej parafii rocznika 1991, oraz Młodzieży starszej, w ramach drugiego kursu Bliższego Przygotowania do Małżeństwa. Udział w Studium Przedmałżeńskim, zgodnie z zaleceniem Konferencji Episkopatu Polski i naszego Ks. Arcybiskupa, jest obowiązkowym przygotowaniem do małżeństwa Młodzieży klas ponadgimnazjalnych.

Parafian zachęcam do udziału w rekolekcjach zamkniętych, w domach rekolekcyjnych naszej archidiecezji w Brennej, Koniakowie, Kokoszycach i Panewnikach

Wszystkich, którzy planują w tym roku zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszam do udziału w parafialnym Dniu Skupienia dla Narzeczonych, połączonym z nauką przedślubną, konferencją tematyczną, okazją do Spowiedzi św. i modlitwą przed Najświętszym Sakramentem. Dzień Skupienia odbędzie się w naszym kościele, przed Niedzielą Palmową – w sobotę 4 kwietnia br., o godz. 16.00.

27 lutego br. na ekrany kin wchodzi film „ Popiełuszko. Wolność jest w nas”. Zapraszam Parafian – Dorosłych i Młodzież na projekcję filmu do NoveKino w Tychach, w sobotę, 28 lutego na godz. 18.15. Koszt biletu i przejazdu – 15 zł. Zapisy w zakrystii.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *