2011.09.11 Porządek Nabożeństw

Niedziela, 11.09.2011 r. – XXIV Niedziela Zwykła
8.00 – Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo, w intencji Rodziny Państwa Bernadety i Krzysztofa Bojdoł, oraz Ich Rodziców
10.00 – Msza św. dziękczynna – do Bożej Opatrzności – z podziękowaniem za tegoroczne urodzaje, zebrane plony ziemi , z prośbą – o dalsze Boże błogosławieństwo w intencji Rolników naszej Parafii i Ich Rodzin
PROCESJA
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Pani Marii Ścierski, oraz Jej Dzieci z Rodzinami

Poniedziałek, 12.09.2011 r., Uroczystość NMP Piekarskiej, Głównej Patronki Archidiecezji
18.00 – Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę i błogosławieństwo, w intencji Państwa Weroniki i Piotra Orocz, z okazji 30 rocznicy ślubu, oraz o potrzebne Boże łaski dla Ich Dzieci z Rodzinami

Wtorek, 13.09.2011 r., wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa
DZIEŃ FATIMSKI
18.00 – Msza św. w intencji Czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej i Ofiarodawców
19.00 – Różaniec fatimski i modlitwa do św. Ojca Pio
20.00 – Nabożeństwo Eucharystyczne, procesja ze świecami z Najświętszy Sakramentem, i błogosławieństwo lourdzkie
21.00 – Apel Jasnogórski

Środa, 14.09.2011 r., Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
8.00 – za + Franciszka Karmański
8.30 – Adoracja relikwii Krzyża Świętego, procesja do Krzyża misyjnego i nabożeństwo ku czci Krzyża Świętego

Czwartek, 15.09.2011 r., wspomnienie Matki Bożej Bolesnej
18.00 – Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Bolesnej, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, w intencji Pani Anieli Janik

Piątek, 16.09.2011 r., wspomnienie św. Korneliusza i Cypriana, męczenników III piątek miesiąca
17.45 – Koronka do Miłosierdzia Bożego – przed Najświętszym Sakramentem
18.00 – za ++ Michała Honc, dwie żony, córkę Alicję, Zofię Śmiłowski, oraz ++ rodziców z obu stron

Sobota, 17.09.2011 r.
7.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki i Spowiedź św.
8.00 – za ++ Jana i Marię Biolik, dwóch synów, córkę, dwóch zięciów i dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela, 18.09.2011 r. – XXV Niedziela Zwykła
7.15 – Różaniec święty
8.00 – Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za beatyfikację Ojca św. Jana Pawła II, w intencji Papieża Benedykta XVI, za powołanych do służby Bożej, Duszpasterzy, za naszą Ojczyznę, Kościół w Polsce, Radio Maryja, Telewizję Trwam, i Rodzinę Radia Maryja, oraz całą naszą Parafię
10.00 – Do Bożej Opatrzności i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo, oraz dary Ducha św. w całym dorosłym życiu, w intencji Moniki Mazur, z okazji 18 rocznicy urodzin
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Do Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Fatimskiej , z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Anastazji i Edwarda Gondzik, oraz Ich Dzieci z Rodzinami
17.00 – Chrzest Dziecka : Milena Gabriela Gondzik

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *