ECM Consulting – Ludzie Procesy Dokumenty

Jak technologie informatyczne mogą pomóc w zarządzaniu wiedzą organizacji? – zapraszamy do poznania odpowiedzi podczas konferencji

Ludzie Procesy Dokumenty która odbędzie się 19 stycznia 2012, Tychy (KSSE)

Niesamowity rozwój nowych technologii w ostatnim czasie ma również ogromny wpływ na zarządzanie wiedzą w przedsiębiorstwie, a w szczególności na optymalizację procesów związanych z obiegiem dokumentów.

Celem konferencji jest pokazanie uczestnikom jakie możliwości dają nowe technologie, social media w zakresie zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie, omówienie ich od strony prawnej i technicznej oraz wskazanie uczestnikom, iż powodzenie wdrożenia systemu informatycznego zależy w równej mierze od zaangażowania działu IT, jak również działu finansowego, księgowego czy Zarządu firmy. Dlatego też konferencja jest kierowana do wszystkich specjalistów z wyżej wymienionych dziedzin.

Poruszane na konferencji zagadnienia nie tylko odpowiedzą na pytania jak usprawnić procesy, optymalizować koszty, poprawić przepływ informacji i komunikację wewnątrz i na zewnątrz przedsiębiorstwa, lecz również podpowiedzą jak wykorzystać istniejące aspekty prawne i techniczne w obszarze: dokumentów finansowych, kadrowych oraz obsługi kancelarii i dokumentów biznesowych.

Pośród prezentowanych w czasie konferencji rozwiązań będą systemy kanadyjskiej firmy OpenText, które były wykorzystywane między innymi na konferencji G20 w Toronto, a które z powodzeniem stosuje Rząd i Ministerstwa Kanady, jak również duża część światowych koncernów. Rozwiązanie te uwzględniają nowoczesne technologie jak wyszukiwanie semantyczne, funkcje rozpoznawania tekstu OCR i IDR czy zarządzanie rekordami elektronicznymi zgodnie z SOX, MoReq i innymi regulacjami bezpieczeństwa przechowywanych danych. Rozwiązania te są w pełni integrowalne z oprogramowaniem kluczowych partnerów OpenText: SAP, Oracle, Microsoft, jak i innymi systemami zewnętrznymi.

Zapraszamy do udziału w naszej Konferencji !

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *