2012.02.05 V Niedziela Zwykła


O godz. 7.30 – Modlitwa Godzinek zakończonaNabożeństwem za wszystkich Chorych, z błogosławieństwem lourdzkim.
Msza św. o godz. 8.15.

W parafii jest coraz więcej Osób chorych i starszych, które nie wychodzą z domu i nie mogą razem z nami uczestniczyć w kościele we Mszy św. W związku z Światowym Dniem Chorego zachęcam rodziny tych Osób do skorzystania z możliwości odprawienia Mszy św. w domu naszych Chorych i Starszych Parafian.

W przyszłą niedzielę, 12 lutego o godz. 14.30, w kościele św. Benedykta w Tychach – Dzień Skupienia dla Narzeczonych.
Terminarz Dni Skupienia dla Narzeczonych dla naszego dekanatu na cały 2012 r. umieszczony jest na plakacie wywieszonym w gablotce. Dodatkowe spotkania dla narzeczonych na stronie rodzina.archidiecezja.katowice.pl

Zachęcam Parafian do zapoznania się z terminarzem i zapraszam do udziału w rekolekcjach zamkniętych w domach rekolekcyjnych naszej archidiecezji w Brennej, Kokoszycach i Panewnikach. Szczegółowy plan rekolekcji wywieszony jest w gablotce, w przedsionku kościoła.

Dziękuję mieszkańcom ul. Łęgowej za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła w sobotę, o godz.. 9.00 – proszę mieszkańców ul. Ks. Szojdy.

Zachęcam do lektury naszej gazetki parafialnej „Głos św. Jana Chrzciciela” i „Gościa Niedzielnego”.

Na sobotę, 18 lutego – planowany jest wyjazd na kulig i zabawę karnawałową do Wisły Czarne. Osoby zainteresowane proszone są o zapisanie się w zakrystii do soboty,11 lutego br. Wyjazd autokaru spod kościoła o godz. 15.00. Powrót około północy. Koszt wyjazdu 90 zł /przejazd autokarem, kulig, kapela góralska, konsumpcja, zabawa karnawałowa/. Aby wyjazd doszedł do skutku, potrzeba 30 – 35 osób uczestniczących w kuligu !

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *