AN. Pracownia projektowo-krawiecka

Od projektu do wykonania - pracownia AN

Od projektu do wykonania – pracownia AN

Pracownia Projektowo Krawiecka „AN” powstała z myślą o nietuzinkowych klientach lubiących oryginalne oraz nieszablonowe produkty.

Nasze oferta wykonywana jest w bardzo małych nakładach rzędu kilkudziesięciu sztuk, co gwarantuje niepowtarzalność oferty.

Oferta obejmuje: bluzki, spodnie, suknie, stroje liturgiczne, hafty, biżuterię, indywidualne zamówienia. Ponadto nasza oferta wykonywana jest z najlepszych polskich materiałów, co zapewnia wysoką jakość produktów.

Pracownia ANBędąc młodą rozwijającą się firmą kładziemy nacisk na zadowolenie klienta. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie produktów skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

Jeśli w danym okresie czasu brak jest interesującego Cię asortymentu napisz do nas, a z chęcią odpowiemy Ci kiedy będzie dostępny, lub w miarę możliwości zorganizujemy produkt dla Ciebie.

Dane kontaktowe:
an. Pracownia projektowo krawiecka Tychy

Anna Niewiara
ul. Jedności 21, 43-100 Tychy Cielmice
tel. + 48 32 219 60 20

AN. Pracownia projektowo krawiecka, usługi krawieckie, suknie ślubne. Tychy – profil na facebooku

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Klient napisał(a):

    Aktualnie nie polecam. Skrócenie materiału bez zarzutu, natomiast mam zastrzeżenia co do kontaktu z Właścicielem. Czas oczekiwania wydłużył się o 2 tygodnie, bez kontaktu z klientem (jednego dnia zakład w ogóle nie odbierał telefonu, a wręcz wmówiono mi że w zakład był czynni i że to niemożliwe..). Ustalona kwota przed wykonaniem usługi także nie miała swojego odzwierciedlenia w praktyce- została zawyżona i tu znowu Właściciel próbował wmówić mi, że sytuacja taka nie miała miejsca. Ogólnie jestem zażenowana całą sytuacją, dodam że korzystałam już z usług tego zakładu (wszystko przebiegło bez zarzutu), jako stary klient, patrząc na przebieg wydarzeń- AKTUALNIE NIE POLECAM! Jeśli ktoś się zdecyduje na usługi tej firmy, to zalecam na papierze spisać termin odbioru i kwotę do zapłaty.

  1. 20 stycznia 2015

    […] Pracownia Projektowo Krawiecka „AN” powstała z myślą o nietuzinkowych klientach lubiących oryginalne oraz nieszablonowe produkty. Nasze oferta wykonywana jest w bardzo małych nakładach rzędu kilkudziesięciu sztuk, co gwarantuje niepowtarzalność oferty. […]

  2. 20 stycznia 2015

    […] Pracownia Projektowo-Krawiecka „AN” – Anna Niewiara – Cielmice […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *