AN. Pracownia projektowo-krawiecka

Od projektu do wykonania - pracownia AN

Od projektu do wykonania – pracownia AN

Pracownia Projektowo Krawiecka „AN” powstała z myślą o nietuzinkowych klientach lubiących oryginalne oraz nieszablonowe produkty.

Nasze oferta wykonywana jest w bardzo małych nakładach rzędu kilkudziesięciu sztuk, co gwarantuje niepowtarzalność oferty.

Oferta obejmuje: bluzki, spodnie, suknie, stroje liturgiczne, hafty, biżuterię, indywidualne zamówienia. Ponadto nasza oferta wykonywana jest z najlepszych polskich materiałów, co zapewnia wysoką jakość produktów.

Pracownia ANBędąc młodą rozwijającą się firmą kładziemy nacisk na zadowolenie klienta. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie produktów skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

Jeśli w danym okresie czasu brak jest interesującego Cię asortymentu napisz do nas, a z chęcią odpowiemy Ci kiedy będzie dostępny, lub w miarę możliwości zorganizujemy produkt dla Ciebie.

Dane kontaktowe:
an. Pracownia projektowo krawiecka Tychy

Anna Niewiara
ul. Jedności 21, 43-100 Tychy Cielmice
tel. + 48 32 219 60 20

AN. Pracownia projektowo krawiecka, usługi krawieckie, suknie ślubne. Tychy – profil na facebooku

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. 20 stycznia 2015

    […] Pracownia Projektowo Krawiecka „AN” powstała z myślą o nietuzinkowych klientach lubiących oryginalne oraz nieszablonowe produkty. Nasze oferta wykonywana jest w bardzo małych nakładach rzędu kilkudziesięciu sztuk, co gwarantuje niepowtarzalność oferty. […]

  2. 20 stycznia 2015

    […] Pracownia Projektowo-Krawiecka „AN” – Anna Niewiara – Cielmice […]

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: