Webanywhere

Budujemy systemy informatyczne do wirtualnego zarządzania nauczaniem (LMS), strony internetowe, rozwiązania umożliwiające tworzenie e-portfolio (zarówno open source jak i spełniające indywidualne wymogi). Nasze produkty dostępne są na rynkach międzynarodowych.

Webanywhere – nowoczesny elearning

Webanywhere tworzy wiodące na rynku oprogramowanie. Dzięki nam tysiące ludzi związanych z edukacją, biznesem i organizacjami non-profit może uczyć się wszędzie, korzystając z bezpiecznej przestrzeni. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów i rozwiązań e-learning dostosowanych do indywidualnych potrzeb, w tym: strony internetowe wraz z systemem zarządzania treścią (CMS), systemy zarządzania nauczaniem (LMS), środowiska do nauki wirtualnej (VLE), e-portfolio oraz narzędzia ułatwiające prowadzenie wirtualnej administracji.

Systemy zarządzania nauczaniem

Do potrzeb Twojej szkoły/biznesu/organizacji dopasujemy odpowiedni system LMS: Moodle/Totara lub nasz własny Learnanywhere LMS.

Projektowanie stron www

Oferujemy budowę strony od podstaw, zgodnie z Twoimi indywidualnymi wymogami, przy wykorzystaniu popularnych systemów zarządzania treścią (CMS), takich jak Drupal, Joomla! czy WordPress. Nasi graficy i designerzy będą z Tobą ściśle współpracować, by upewnić się, że nowa strona spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Przeszkolimy także Twoich pracowników tak, by nie mieli żadnych problemów z używaniem CMS i aktualizowaniem nowej strony.

e-Portfolio

Mahara to system e-portfolio typu open source. Zapewnia bezpieczną przestrzeń, w której zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogą dzielić się swoją pracą i osiągnięciami z wyselekcjonowaną grupą odbiorców. Jesteśmy oficjalnym partnerem Mohary, dzięki czemu możemy zaoferować również hosting, szkolenie oraz usługi deweloperskie dla Mahary. Możemy również pomóc w podłączeniu Mahary do już istniejącego systemu LMS.

Aktualne oferty pracy w Webanywhere


Webanywhere sp. z o.o.

Telefon: +48 32 6304137
Email: biuro@webanywhere.pl
Webanywhere sp. z o.o.
ul. Klimczoka 9
Katowice

www.webanywhere.pl

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *