2013.06.09 Porządek nabożeństw

18.00 – Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Ryszarda i Anieli Hachuła, oraz całej Jego Rodziny

Wtorek, 11.06.2013 r., wspomnienie św. Barnaby, Apostoła
17.30 – Nabożeństwo do św. Ojca Pio i adoracja relikwii
18.00 – Do Dzieciątka Jezus Koletańskiego i Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Teresy i Jerzego Pudełko, oraz Ich Dzieci z Rodzinami

Środa, 12.06.2013 r., wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka, kapłanów i męczenników
8.00 – W intencji Róż Różańcowych naszej Parafii

Czwartek, 13.06.2013 r.,wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła
Dzień Fatimski :
18.00 – Msza św. w intencji Czcicieli Matki Boskiej Fatimskiej i Ofiarodawców
19.00 – Różaniec fatimski
20.00 – Nabożeństwo Eucharystyczne, procesja ze świecami z Najświętszy Sakramentem, i błogosławieństwo lourdzkie
21.00 – Apel Jasnogórski

Piątek, 14.06.2013 r., wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
15.30 – Do Ducha św. o opiekę i Boże błogosławieństwo, z podziękowaniem za wszystkie dary Bożej łaski – w intencji Uczniów III klas gimnazjum kończących naukę, Ich Rodziców, Wychowawców i Nauczycieli
17.45 – Nabożeństwo czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa
18.00 – za + Alojzego Senczek, oraz ++ rodziców z obu stron

Sobota, 15.06.2013 r., wspomnienie bł. Jolanty, zakonnicy
7.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, Spowiedź św.
8.00 – za ++ Lucynę Targiel, oraz ++ z rodzin Targiel, Rzepka, Kępiński i Szarek

Niedziela, 16.06.2013 r., XI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.15 – Różaniec święty
8.00 – Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za beatyfikację Bł. Ojca św. Jana Pawła II, z modlitwą o Jego rychłą kanonizację; w intencji Papieża Franciszka, za powołanych do służby Bożej, Duszpasterzy, za naszą Ojczyznę, Kościół w Polsce, Radio Maryja, Telewizję Trwam, Rodzinę Radia Maryja, oraz całą naszą Parafię
10.00 – za ++ Karolinę, Franciszka i Stanisława Sołtys
15.30 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Do Opatrzności Bożej i Matki Bożej Kalwaryjskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Grzegorza i Anny Bereszka, z okazji 25 rocznicy ślubu, oraz o Boże łaski dla Ich Dzieci

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *