2014.01.05 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

W przyszłą niedzielę, 12 stycznia przeżywać będziemy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Podczas każdej Mszy św. odnowimy przyrzeczenia Chrztu świętego.
Msza św. o godz. 8.00 zostanie odprawiona w intencji wszystkich Parafian z podziękowaniem za łaskę Chrztu św. i prośbą o wierność przyrzeczeniom chrzcielnym; z okazji tegorocznej kolędy – o Boże łaski w Nowym 2014 Roku – dla Wszystkich Rodzin naszej Parafii.

W przyszłą niedzielę, tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca – kolekta jako specjalna – przeznaczona będzie na nasze potrzeby parafialne, szczególnie na opłacenie energii elektrycznej zużytej do ogrzewania kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszystkie składane ofiary.

W przyszłą niedzielę, od godz. 14.00 – kolęda dodatkowa. Rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, proszone są o zapisanie się w zakrystii, lub o kontakt telefoniczny.

Dziękuję mieszkańcom ul. Nadrzeczne za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę, o godz. 8.45 – proszę mieszkańców ul. Ks. Szojdy .
Zachęcam do lektury naszej gazetki parafialnej „Głos św. Jana Chrzciciela” i „Gościa Niedzielnego”. Są jeszcze wolne intencje mszalne w pierwszych miesiącach Nowego 2014 Roku.


Porządek nabożeństw 5.01.2014 r. – 12.01.2014 r.

Niedziela, 5.01.2014 r., II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

8.00 –
10.00 – W intencji żyjących i zmarłych Księży Proboszczów naszej Parafii
16.00 – Do Świętej Rodziny, Dzieciątka Jezus i Matki Bożej Fatimskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Pani Teresy Szypuła, oraz całej Jej Rodziny
17.00 – Chrzest Dziecka : Malwina Maria Parysz

Poniedziałek, 6.01.2014 r., Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
8.00 – Do Świętej Rodziny i Dzieciątka Jezus, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Benity i Marka Germanek, oraz Ich Dzieci
10.00 – Do Świętej Rodziny i Dzieciątka Jezus, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo – w intencji Państwa Anieli i Stanisława Smolorz, oraz o Boże łaski dla Ich Dzieci z Rodzinami
16.00 – za + Ludwika Gorol, w 2 rocznicę śmierci

Wtorek , 7.01.2014 r.
8.00 – W intencji Członków Róż Różańcowych naszej Parafii
8.30 – Nabożeństwo do św. Ojca Pio i adoracja relikwii

Środa, 8.01.2014 r.
8.00 – za ++ Anastazję i Pawła Paszek, syna Pawła, oraz rodziców z obu stron

Czwartek, 9.01.2014 r.
8.00 – za ++ Martę i Augustyna Pluta, rodziców z obu stron, + Pawła Mazur, poległych na wojnie, oraz dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek, 10.01.2014 r.
8.00 – za + Józefa Paszek

Sobota, 11.01.2014 r.
7.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Godzinki, okazja do Spowiedzi św.
8.00 – za ++ Annę i Klemensa Szeliga, córkę, dwóch zięciów, oraz ++ z rodziny Szeliga i Kostka

Niedziela, 12.01.2014 r., Święto Chrztu Pańskiego
8.00 – W intencji wszystkich Parafian z podziękowaniem za łaskę Chrztu św. i prośbą o wierność przyrzeczeniom chrzcielnym; z okazji tegorocznej kolędy – o Boże łaski w Nowym 2013 Roku dla Wszystkich Rodzin naszej Parafii
10.00 –
11.00 – Chrzest Dziecka : Franciszek Janusz Marczok – Zawada
15.30 – Nieszpory kolędowe
16.00 – Do Dzieciątka Koletańskiego i św. Anioła Stróża – z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo – w intencji Rocznego Dziecka – Klary Majchrowskiej, oraz Jej Rodziców, Chrzestnych i całej Rodziny

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *