Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. 28 lutego 2015

    […] Szkolne Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej Parafii od środy do piątku – 18 do 20 marca  br. Rekolekcje  wygłosi  Ks. Rafał  Woźnica, wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tychach – Paprocanach. […]

  2. 7 marca 2015

    […] Szkolne Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej Parafii od środy do piątku – 18 do 20 marca br. Rekolekcje wygłosi Ks. Rafał Woźnica, wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tychach – Paprocanach. […]

  3. 14 marca 2015

    […] środy do piątku – 18 do 20 marca br. odbędą się w naszej Parafii Szkolne Rekolekcje Wielkopostne dla Dzieci i Młodzieży naszej szkoły. Rekolekcje wygłosi Ks. Rafał Woźnica, wikariusz parafii Najświętszego Serca […]

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: