Tour de Pologne w Cielmicach

1 sierpnia przez Cielmice przebiegała trasa IV etapu 74 Tour de Pologne.

Relacja z przejazdu kolarzy:

 

Utrudnienia w ruchu

W godzinach 14.30 – 17.30 zamknięte zostaną ulice: Bieruńska, Jedności, ks. Karola Szojdy, Strzelecka – na tych ulicach obowiązuje całkowity zakaz parkowania samochodów (dotyczy również chodników i pobocza).

Mapa czwartego etapu: Zawiercie – Zabrze

https://www.facebook.com/events/1563546467049351 – dołącz do wydarzenia na facebooku

Na terenie gminy Tychy nastąpi czasowe zamknięcie dla ruchu ulic Bieruńskiej, Jedności, Targiela, ks. Szojdy, Sikorskiego, Bielskiej w godzinach 15:00 – 16:00 w związku z powyższym:

Zmiany w komunikacji miejskiej

Trolejbusy linii B i E kończące swoje kursy na przystanku „Paprocany Pętla T-bus” w kursach od godziny 14:23 do godziny 15:23 dla linii B oraz kursy o godzinach 14:46 i 15:15 dla linii E z przystanku początkowego „Tychy Dw. PKP” z ulicy Armii Krajowej skręcą w lewo na ulicę Piłsudskiego i pojadą do przystanku „Towarowa”, po stronie południowej po czym zjada do zajezdni. Analogicznie w kierunku przeciwnym. Trolejbusy te nie obsłużą przystanków „Osiedle T”, „Paprocany Dymarek” i „Paprocany Pętla T-bus”.

Autobus linii 21 w kursie rozpoczynającym się o godzinie 14:07 z przystanku „Wilkowyje Murarska” po obsłudze przystanku „Strefowa” skręci w prawo na ulicę Cielmicką, następnie pojedzie ulicą Towarową w kierunku zajezdni gdzie będzie oczekiwał na swój planowy odjazd w kierunku przeciwnym. Autobusy te nie obsłużą przystanków „Cielmicka”, „Cielmice Nowe Łąki”, „Cielmice Kościół”, „Cielmice Cmentarz”, „Cielmice ks. Szojdy”, „Cielmice Pętla”.

Autobus linii 696 w kursie o godzinie 15:05 z przystanku „Towarowa” po obsłudze przystanku „Strefowa” skręci w prawo na ulicę Cielmicką, następnie pojedzie ulicami Towarową, Piłsudskiego w kierunku przystanku „Dmowskiego”, gdzie włączy się na swoją planową trasę. Autobus ten nie obsłuży przystanków „Brama Słońca”, „Osiedle U”, wszystkie przystanki na ul. Sikorskiego, „Cielmice Nowe Łąki”, „Cielmice Kościół”, „Cielmice Cmentarz”, „Cielmice ks. Szojdy”, „Cielmice Pętla”.

Autobusy linii nr 4 w kursie o godzinie 15:15, linii 75 w kursie o godzinie 15:04, linii 137 w kursie o godzinie 15:14, linii 82 w kursie o godzinie 15:25 z przystanku „Osiedle O” skręcą z ulicy Armii Krajowej w lewo i ulicami Piłsudskiego i Towarowa pojadą do zajezdni, skąd rozpoczną swój kolejny kurs, autobus linii 268 w kursie 14:59 z przystanku „Piłsudskiego”, do zajezdni pojedzie prosto ulicami Piłsudskiego i Towarową, skąd rozpocznie swój następny kurs. Autobusy linii nr 4 w kursie o godzinie 14:45, linii 137 w kursie o godzinie 14:44 z przystanku „Osiedle O” dojadą do końcowego przystanku „Paprocany Wiadukt”, a następnie z tego przystanku udadzą się ulica Beskidzką i Towarową w kierunku zajezdni, skąd rozpoczną kolejny kurs. Autobusy te nie obsłużą przystanków „Osiedle T”, „Paprocany Dymarek”, „Paprocany Pętla”, „Jezioro Paprocańskie”, „Osiedle Z”, „Osiedle Z1”, „Sikorskiego Wiadukt”.

Autobus linii 14 w kursie o godzinie 14:15 z przystanku początkowego „Katowice Korfantego” od przystanku „Hala Sportowa”, zawróci na rondzie ulic Dmowskiego i Piłsudskiego i ulicami Piłsudskiego i Towarową pojedzie w kierunku zajezdni, analogicznie w kierunku przeciwnym. W kursie o godzinie 14:45 z przystanku początkowego „Katowice Korfantego” od przystanku „Hala Sportowa”, zawróci na rondzie ulic Dmowskiego i Piłsudskiego i ulicami Piłsudskiego i Towarową pojedzie w kierunku zajezdni, autobus ten podstawi się na godzinę 16:18 na przystanek „Paprocany Wiadukt”. Autobusy te nie obsłużą przystanków „Brama Słońca”, „Osiedle U”, „Sikorskiego Kościół”, Osiedle W”, „Paprocany Dymarek” „Paprocany Pętla”, „Jezioro Paprocańskie”, „Osiedle Z”, „Osiedle Z1”, „Sikorskiego Wiadukt”, w kierunku Cielmic.

Autobus linii L w kursie o godzinie 15:03 z przystanku początkowego „Wartogłowiec Kościół” od przystanku „Osiedle O” skręci z ulicy Armii Krajowej w lewo i ulicami Piłsudskiego i Towarową pojedzie w kierunku przystanku „Towarowa Skrzyżowanie”, następnie skręci w prawo w ulicę Cielmicką i włączy się na swoją właściwą trasę na ulicy Strefowej od przystanku „Strefowa”. Analogicznie w kierunku przeciwnym w kursie rozpoczynającym swoją pracę o godzinie 15:12 z przystanku „Barwna Cmentarz”. . Autobus ten nie obsłuży przystanków na odcinku „Tychy Os. T” – „Cielmicka”.

tour de pologne tychy

tour de pologne tychy

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *