Cielmice - wieś wyjątkowa Blog

Niedziela Radości 0

Niedziela Radości

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU NIEDZIELA RADOŚCI Dzisiejsza, IV Niedziela Wielkiego Postu – to Niedziela Radości. Dzisiaj wszystkie Msze św. będą odprawione w języku łacińskim. Dzisiaj: – o godz. 15.15 – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem...

0

Droga Krzyżowa ulicami Cielmic

Program Nabożeństwa Drogi Krzyżowej ulicami Cielmic. Piątek , 31 marca 2017 r. Rozpoczęcie w kościele o godz. 19.00. Przejście ulicami : Targiela, Jedności, Cielmicką, na Osiedle „Ogrodnik”.

kuszenie Jezusa 0

I Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejszą, I Niedzielę Wielkiego Postu, przeżywamy wraz z całym Kościołem jako Niedzielę Trzeźwości. Dzisiejsze czytania: Rdz 2,7-9; 3,1-7; Ps 51,3-6.12-14.17; Rz 5,12.17-19; Mt 4,4b; Mt 4,1-11 Kościół zachęca wszystkich Wiernych do zachowania w Wielkim Poście wstrzemięźliwości...

Światowe Dni Młodzieży w Cielmicach 2

IV Niedziela Zwykła

Porządek nabożeństw Niedziela, 29.01.2017 r., IV Niedziela Zwykła 8.00 – Do Chrystusa Najwyższego Kapłana i Królowej Apostołów z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu kapłańskim...

0

III Niedziela Zwykła

Dziś: – o godz. 15.30 – Nieszpory kolędowe, z modlitwą o jedność chrześcijan. – o godz. 16.00 – popołudniowa Msza św. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczone są na potrzeby naszej parafii, naszego kościoła....

rodzina-rodzinie 0

Rodzina Rodzinie

Jako Parafia w ramach programu „Rodzina Rodzinie” pomagamy Rodzinie Samer Khalil Esper ID1401 Mąż nazywa się Samer Khalil Esper, a jego żona Lousik Kel Ohan Kamaaya. Mają dwoje małych dzieci. Pochodzą z Aleppo. Jest...

Jordan, miejsce chrztu Jezusa 0

Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Podczas każdej Mszy św. odnowimy przyrzeczenia Chrztu świętego. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.

0

Nowy Rok 2017!

Wszystkim Parafianom i Gościom, z okazji Nowego 2017 Roku, składam najserdeczniejsze życzenia: Bożych łask i błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni Nowego Roku upłyną w czystości i pokoju serca. Jedność z Bogiem i z...

0

IV Niedziela Adwentu

Dzisiaj ostatnia niedziela adwentowego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Na zakończenie każdej Mszy św. – poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus do domowego żłóbka. Dzisiaj kolęda od godz. 14.00 – przy ul. Cielmickiej blok 53. O...

%d bloggers like this: