Transmisje mszy świętej

Transmisje mszy świętej

Planowane transmisje

Transmisje Uroczystości Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy 2021 – dostępne poniżej:

Wielki Tydzień i Wielkanoc 2021 – transmisje online

Szybki internet dla domu i biura

Transmisja mszy dzięki szybkiemu internetowi światłowodowemu, który zapewnia firma NDI https://www.ndi.net.pl/internet/

https://www.ndi.net.pl/internet/

Wezwanie do modlitwy ks. Proboszcza https://youtu.be/kSrRxns9PyA

Profil na facebooku ks. Proboszcza, gdzie umieszczane są najważniejsze informacje o mszach świętych https://www.facebook.com/Ks-Piotr-Wojszczyk-104088841248183/

Retransmisje mszy z naszego parafialnego kościoła

Szczęść Boże!

Pragnę pozdrowić wszystkich Parafian i zapewnić o mojej modlitwie w Waszej intencji.

Zapraszam do wspólnej i indywidualnej modlitwy w Waszych rodzinach – o spokojne i pełne zaufania Bożej Opatrzności przeżywanie tego trudnego dla wszystkich czasu.

Pozdrawiam szczególnie Osoby starsze i chore, które pozostają w swoich domach. Proszę o ofiarowanie Waszej samotności Bogu w modlitwie upraszającej ustanie epidemii.

Młodzież i dzieci proszę o odpowiedzialne podporządkowanie się obowiązującym rygorom i odpowiedzialnym wskazaniom Waszych Rodziców.

Wszystkim życzę owocnego przeżywania tego szczególnego tegorocznego Wielkiego Postu.

Pan Jezus cierpiał i umarł na krzyżu dla naszego zbawienia. Ale też Zmartwychwstał i zwyciężył śmierć i szatana, by wszystkich obdarzyć życiem, szczęściem i pokojem.

Niech ta prawda naszej wiary ożywia nadzieję i ufność pokładaną w Bogu, oraz potęguje naszą wzajemną miłość i praktykę dobra wobec bliźnich.

Dziękuję wszystkim Parafianom, którzy w związku z zaistniałą sytuacją kwarantanny, dokonali w minionych tygodniach wpłat na konto bankowe parafii. Jest możliwość składania ofiar w formie bezgotówkowej na konto parafii na pokrycie kosztów funkcjonowania i utrzymania kościoła, a także na pomoc syryjskim rodzinom – z dopiskiem „Aleppo”.

Numer konta bankowego: 74 8435 0004 0000 0000 2570 0001 Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszystkie składane ofiary, za materialną pomoc, bez której nie możliwe jest utrzymanie parafii, pozbawionej w tym czasie epidemii, ofiar pieniężnych zwyczajowo składanych podczas niedzielnych i świątecznych Mszy św., liturgii Wielkiego Tygodnia, a także w ciągu tygodnia.

Wasz Proboszcz – Ks. Piotr Wojszczyk