Cielmice - wieś wyjątkowa Blog

0

III Niedziela Zwykła

Dziś: – o godz. 15.30 – Nieszpory kolędowe, z modlitwą o jedność chrześcijan. – o godz. 16.00 – popołudniowa Msza św. Kolekta dzisiejsza i przyszłej niedzieli przeznaczone są na potrzeby naszej parafii, naszego kościoła....

rodzina-rodzinie 0

Rodzina Rodzinie

Jako Parafia w ramach programu „Rodzina Rodzinie” pomagamy Rodzinie Samer Khalil Esper ID1401 Mąż nazywa się Samer Khalil Esper, a jego żona Lousik Kel Ohan Kamaaya. Mają dwoje małych dzieci. Pochodzą z Aleppo. Jest...

Jordan, miejsce chrztu Jezusa 0

Święto Chrztu Pańskiego

Dzisiaj obchodzimy Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Podczas każdej Mszy św. odnowimy przyrzeczenia Chrztu świętego. Dzisiejsza niedziela kończy liturgiczny obchód Świąt Bożego Narodzenia.

0

Nowy Rok 2017!

Wszystkim Parafianom i Gościom, z okazji Nowego 2017 Roku, składam najserdeczniejsze życzenia: Bożych łask i błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech wszystkie dni Nowego Roku upłyną w czystości i pokoju serca. Jedność z Bogiem i z...

0

IV Niedziela Adwentu

Dzisiaj ostatnia niedziela adwentowego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Na zakończenie każdej Mszy św. – poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus do domowego żłóbka. Dzisiaj kolęda od godz. 14.00 – przy ul. Cielmickiej blok 53. O...

Dzień Seniora 0

Dzień Seniora 2016

10 grudnia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tychach-Cielmicach, odbył się tradycyjny Dzień Seniora. Organizatorzy: ZSP2, Rada Osiedla Cielmice, Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cielmicach. Występy dzieci: Przedszkola nr 23, Szkoły Podstawowej i...

ks. Piotr Wojszczyk 0

Niedziela Radości

Dzisiejszą, III Niedzielę Adwentu – przeżywamy jako Niedzielę Radości.  Dziś Duszpasterskie Odwiedziny Rodzin – kolęda – od godz. 14.00 – przy ul. Targiela 98 – 150. Ze względu na kolędę, nie będzie dziś Nieszporów. O...

0

Jarmark Świąteczny

Cielmicki Charytatywny Jarmark Świąteczny Polub i zaproś znajomych na facebooku Obejrzyj relacje na youtube Sobota, 17 grudnia 2016 r. Początek – godzina 16.00 Plac kościelny przy parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w Tychach – Cielmicach, ul....

w domu Królowej Maryi 0

II Niedziela Adwentu

Dzisiaj – w II Niedzielę Adwentu – modlimy za Misje prowadzone przez Kościół w krajach Europy wschodniej. W dzisiejszą niedzielę – 4 grudnia – obchodzimy też Uroczystość św. Barbary, Patronki Górników. O godz. 10.00 – Msza...

%d bloggers like this: